Urząd Miasta Rzeszowa

ul. Rynek  1
35-064 Rzeszów
tel.: 1 77 88 99 00
promocja@erzeszow.pl
www.rzeszow.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Urząd Miasta RzeszowaBurza mózgówSkarbonki w sklepach na rzecz hospicjum dla dzieci

Projekt

Burza mózgów

Forma projektu: Publiczny Status projektu: otwarty Czas trwania: 2014-01-03 - ---- - -- - -- Kategorie: Rzeszów przyszłości
Opis projektu
Zgłoś innowacyjny pomysł ułatwiający życie mieszkańcom Rzeszowa i przedstaw swoje miasto w perspektywie przyszłości. Zapraszamy do burzy mózgów.
Zgłoszono 328 pomysłów
Podziel się:
Zgłoś innowacyjny pomysł ułatwiający życie mieszkańcom Rzeszowa i jako obywatel miasta zobacz swój region w perspektywie przyszłości.
Zapraszamy do burzy mózgów.

Zasady Projektu:


1. Warunkiem udziału w projekcie jest zgłoszenie propozycji  przy wykorzystaniu formularza „dodaj pomysł”.

2. Każda zgłoszona propozycja może zostać poddana ocenie przez innych użytkowników serwisu.

3. Organizator projektu wybierze 10 najlepiej ocenionych zgłoszeń do których wydane zostaną opinie o możliwości ich realizacji. Pomysłodawcy zgłoszeń zostaną nagrodzenie atrakcyjnymi nagrodami.

4. Najbardziej aktywni użytkownicy w ujęciu miesięcznym otrzymają zestawy gadżetów.

5. Użytkownik serwisu, którego zgłoszona propozycja znalazła się w gronie najlepiej ocenionych zostanie poinformowany o nagrodzie na indywidualnym profilu w serwisie www.dobrepomysly.erzeszow.pl

6. Szczegóły dotyczące nagród już wkrótce.
Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

Zygmunt R.
415 pkt
kreator
Jakub L.
370 pkt
kreator
Katarzyna S.
300 pkt
kreator
bartoszek925
220 pkt
komentator
pisul
180 pkt
nowator
rzepuncja
167 pkt
kreator
Patryk S.
161 pkt
kreator
marcindobrepomysly
161 pkt
kreator
Jan k.
156 pkt
kreator
Pomysł
472
22
494

Skarbonki w sklepach na rzecz hospicjum dla dzieci

Profil: Urząd Miasta Rzeszowa Opublikowany 20.03.2014 10:03:55 przez szymczyk.
96% z 516 głosów oddano na tak 516 472
Moim pomysłem jest ustawienie w porozumieniu z wlascieielami sklepow/supermarketow zabezpiczonych skarbonek na wydawane podczas zakupow drobne monety. 
Kwota uzyskana mogłaby byc przeznaczona na potrzeby rzeszowskiego hospicjum dla dzieci na ulicy lwowskiej, alternatywnie na inny szczegolnie potrzebny spoleczny cel charytatywny dla ubogich, chorych mieszkańców miasta Rzeszowa
Status: nowy (21.03.2017 10:39:52)
0 [0]    
zygo
Witam. Możesz odpisać na wiadomość, którą Ci wysłałem ?
+2 [2]    
kamcia
Pomysł bardzo fajny ale wstawianie na siłę skarbonek nie należy do UM Rzeszowa a do właścicieli sklepów :( Wstawienie takich skarbonek powinno być w gestii opiekunów Hospicjum i wolontariuszy. Swoją drogą celem tego forum jest angażowanie się mieszkańców w decyzje podejmowane przez urzędników w obrębie swoich kompetencji , dlatego takie skarbonki powinny powstać w budynkach Urzędu Miasta Rzeszowa i Urzędu Marszałkowskiego :)
+1 [1]    
sharotka
bardzo dobry pomysł
+1 [1]    
szymczyk
Dziekuję za tyle pozytywnych głosów na mój pomysł.
-2 [2]    
pisul
Jestem przeciwny. Ilosc biednych, chorych, kalekich jest ogromna ale czy sklepy sa od dzialan harytatywnych? W tv nie ma dnia zebym nie widzial kolejnej skladki co dziennik to akce tvnu czy polsatu a na regionalnej zbieraja lokalni... Ludziom to pomalo obrzydlo i takie akcje dzialaja w druga strone. I moze byc tak ze ktos wybierze inny sklep zeby po raz kolejny nie dolowac sie.
+3 [3]    
lechu94
Fajny pomysł ale wydaje mi się, że ustawienie skarbonek w sklepie to indywidualna sprawa właściciela sklepu i to on ostatecznie zadecyduje czy skarbonka bedzie tam stac czy nie. Jednak jak najbardziej pomysł bardzo fajny.
Serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij