Urząd Miasta Rzeszowa

ul. Rynek  1
35-064 Rzeszów
tel.: 1 77 88 99 00
promocja@erzeszow.pl
www.rzeszow.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Urząd Miasta RzeszowaBurza mózgówPlac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

Projekt

Burza mózgów

Forma projektu: Publiczny Status projektu: otwarty Czas trwania: 2014-01-03 - ---- - -- - -- Kategorie: Rzeszów przyszłości
Opis projektu
Zgłoś innowacyjny pomysł ułatwiający życie mieszkańcom Rzeszowa i przedstaw swoje miasto w perspektywie przyszłości. Zapraszamy do burzy mózgów.
Zgłoszono 326 pomysłów
Podziel się:
Zgłoś innowacyjny pomysł ułatwiający życie mieszkańcom Rzeszowa i jako obywatel miasta zobacz swój region w perspektywie przyszłości.
Zapraszamy do burzy mózgów.

Zasady Projektu:


1. Warunkiem udziału w projekcie jest zgłoszenie propozycji  przy wykorzystaniu formularza „dodaj pomysł”.

2. Każda zgłoszona propozycja może zostać poddana ocenie przez innych użytkowników serwisu.

3. Organizator projektu wybierze 10 najlepiej ocenionych zgłoszeń do których wydane zostaną opinie o możliwości ich realizacji. Pomysłodawcy zgłoszeń zostaną nagrodzenie atrakcyjnymi nagrodami.

4. Najbardziej aktywni użytkownicy w ujęciu miesięcznym otrzymają zestawy gadżetów.

5. Użytkownik serwisu, którego zgłoszona propozycja znalazła się w gronie najlepiej ocenionych zostanie poinformowany o nagrodzie na indywidualnym profilu w serwisie www.dobrepomysly.erzeszow.pl

6. Szczegóły dotyczące nagród już wkrótce.
Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

Zygmunt R.
76 pkt
kreator
Patryk S.
47 pkt
kreator
Jan k.
41 pkt
kreator
zyciejestpiekne
32 pkt
nowy
Jakub L.
28 pkt
kreator
appleyellow
23 pkt
nowy
kara
22 pkt
nowy
marco-polo
21 pkt
komentator
Anna B.
21 pkt
nowy
Pomysł
325
8
333

Plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

Profil: Urząd Miasta Rzeszowa Opublikowany 20.03.2014 15:00:00 przez nerd1986.
98% z 341 głosów oddano na tak 341 325
Kategoria: Wizerunek Rzeszowa
W Rzeszowie jest kilkadziesiąt placów zabaw dla dzieci lecz nie ma ani jednego przystosowanego dla dzieci niepełnosprawnych, w którym będą m.in. huśtawki z podjazdami dla wózków inwalidzkich. W Polsce tego typu place zabaw można policzyć na palcach jednej ręki. Budowa takiego miejsca to kosztowna inwestycja, ale uśmiech na twarzach dzieci jest bezcenny.
Status: nowy (28.06.2017 07:29:09)
0 [0]    
szymczyk
Na początku byłem ZA. Jednakże pomysł ten dokładnie przemyślałem. Nie jest on jednak rewelacyjny. Może warto stawiać na integracje zdrowych i chorych dzieci a nie tworzyć enklaw dla tych drugich. Integracja!!
+1 [1]    
andrzej560521
place zabaw powinny być te same zarówno dla dzieci zdrowych jak i niepełnosprawnych. Oddzielanie ich to pewne stygmatyzowanie chorych/niepełnosprawnych dzieci
0 [0]    
szymczyk
przynajmniej w kilku z nich powinny być wyodrębnione miejsca dla dzieci niepełnosprawnych, zapewniające ich bezpieczeństwo /gumowe, zaokrąglone poręcze, oraz brak barier architektonicznych/ pozwalające tym dzieciom sprawne poruszanie się na świeżym powietrzu. Trzeba myśleć o wszystkich, nie tylko o zdrowych pociechach. Jestem za
Serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij